Şehitlerimizi Vefatlarının Üçüncü Yıl Dönümünde Dualarla Andık

10 Aralık 2016 tarihinde Vodafone Park yakınında yaşanan hain terör saldırısında şehit düşen vatandaşlarımız, vefatlarının üçüncü yıl dönümünde Şehitler Anıtı’nda düzenlenen törende dualarla anıldı.

Törene; Başkanımız Ahmet Nur Çebi, İkinci Başkanımız Adnan Dalgakıran, Asbaşkanımız Emre Kocadağ, Genel Sekreter, İcra Kurulu Başkanımız Ahmet Mesut Urgancılar, Pazarlama ve İş Geliştirmeden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Enis Ulusoy, Basketbol ve Gayrimenkul Geliştirmeden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Umut Şenol, Taraftar ve Süleyman Seba ile Akatlar Tesisleri’nden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Bilgihan Sürmen, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İstanbul Emniyet Müdürü Dr. Mustafa Çalışkan, Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, Beşiktaş Kaymakamı Önder Bakan ile şehit yakınları ve vatandaşlar katıldı.

Anma töreni, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Başkanımız Ahmet Nur Çebi, Şehitler Anıtı’na çelenk ve karanfil bıraktı. Tören, okunan duaların ardından sona erdi.
Bu Haberi Paylaş:BENZER HABERLER

Yorumlar ( 0 )

Henüz bir yorum yapılmamış


Yorum Yaz


CAPTCHA Image

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.