İdlib Gazilerimizi Ziyaret EttikKdz.Ereğli Beşiktaş Taraftarları Derneği Yönetim Kurulu Başkanımız Tarkan ATİK ve yönetim kurulu üyelerimiz, İdlib’ de yaşanan saldırıda yaralanan Uzman Çavuşlar Adnan Ersoy ve Ercan Kurt’u Yazıcılar köyündeki evlerinde ziyaret ederek moral verdik.

​Kdz.Ereğli Beşiktaş Taraftarları Derneği Yönetim Kurulu Başkanımız ve üyelerimizin ,Gazilerimize “geçmiş olsun” dileklerini ilettik,her zaman yanlarında olduklarımızı ve her konuda elimizden gelen desteği yapacağımızı söyledik.

Gazilerimize, İsimleri yazılı Beşiktaş formaları ve atkılarını hediye ettik. Başkanımız Atik, derneğimizin kapılarının her daim kendilerine açık olduğunu söyledi. Yaptığınız onurlu görevin hakkını bizler ödeyemeyiz diyen Başkanımız ATİK, dernekte onları en güzel şekilde ağırlayıp, her zaman aramızda görmekten mutluluk duyacaklarını söyleyerek, kendilerine moral verdi.

BAŞKANIMIZDAN SELAM
Beşiktaş JK Başkanımız Ahmet Nur Çebi ‘nin de kendilerine geçmiş olsun dileklerini ve selamlarını ilettik.


Bu Haberi Paylaş:BENZER HABERLER

Yorumlar ( 0 )

Henüz bir yorum yapılmamış


Yorum Yaz


CAPTCHA Image

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.