Başkanımız Ahmet Nur Çebi’den Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı’ya ZiyaretBaşkanımız Ahmet Nur Çebi, Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı’yı makamında ziyaret etti.

Ziyarette; Asbaşkan, Futbol A Takımı ve Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Emre Kocadağ, Genel Sekreter ve İcra Kurulu Başkanımız Ahmet Mesut Urgancılar, Pazarlama ve İş Geliştirmeden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Enis Ulusoy ile Basketbol ve Gayrimenkul Geliştirmeden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Umut Şenol da yer aldı.

Ziyaret sırasında ülkemizin en önemli kurumlarımdan ve değerlerinden biri olan THY’nın Kulübümüz ile yapmış olduğu iş birliğine katkıları nedeniyle Sayın Aycı’ya da teşekkür edilmiştir.

Çebi, sıcak bir ortamda geçen ziyaretin sonunda Aycı’ya Futbol Takımımız ile Beşiktaş Sompo Sigorta Takımımızın formalarını hediye etti.
Bu Haberi Paylaş:BENZER HABERLER

Yorumlar ( 0 )

Henüz bir yorum yapılmamış


Yorum Yaz


CAPTCHA Image

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.