4.Olağan Kongremizi Yaptık

Kdz. Ereğli Beşiktaş Taraftarları Derneği 4. Olağan kongresi Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Tek liste halinde gidilen kongrede mevcut başkan Tarkan Atik, yeniden başkanlığa seçildi.

Saat 13,00’ de gerçekleştirilen kongreye, Divan kurulunun oluşturulmasının ardından Saygı Duruşu ardından İstiklal Marşı okunarak başlandı.

Kongrede konuşan Dernek başkanımız ve Başkan adayımız Tarkan Atik, kendisinin bu dönem sonkez aday olduğunu ve bir sonraki dönemde başkanlığa aday olmayacağını açıkladı. Beşiktaş camiasının ve Kdz.Ereğli Beşiktaş Tarafları Derneğinin çok büyük bir aile olduğunu kaydeden Atik “Bu dönem son dönemim. Bir sonraki kongrede aday olmayacağım. Ancak derneğimize ve camiamıza hizmetim her zaman devam edecek” dedi.

Yönetim, denetim kurulu, Kadın kollarının ve icra kurulunun faaliyetlerinin okunmasının ardından yeni yönetim oy çokluğu ile kabul edildi. Kongre, hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından sona erdi.

Yapılan kongrede yeni yönetim listesi ise şu şekilde oluştu;

Tarkan Atik
Tuncay Karaarslan
İsmail Aksan
Tamer Akın
Sezgin Coşar
Mustafa Balgüneş
Kayhan Kaya
Samet Yücel
Sercan Arslan
Can Gerçik
Levent Güvenç Özveren
Dilek Çimenoğlu
Murat Ünal
Musa Yurtseven
Mehmet Direkçi
Ahmet Fındık
Yaşar Yaman 
Korhan Günaydın
Düzgün Kılınç
Bahtiyar Erdoğdu
Kadir Karademir

Yeni Disiplin Kurulu: Memiş Keskin, Aykut Demiroğlu, Necati Memiş, Recep Ulukışla, Zafer Uludağ, Bahadır Yavçın.
Bu Haberi Paylaş:BENZER HABERLER

Yorumlar ( 0 )

Henüz bir yorum yapılmamış


Yorum Yaz


CAPTCHA Image

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.