DERNEK HAKKINDA
YÖNETİM KURULU

TARKAN ATİK
Ünvanı : Başkan - Yönetim Kurulu Üyesi
14.Mayıs.1975 tarihinde Kdz.Ereğli Orhanlar Mahallesinde doğdu. Dört çocuklu bir ailenin en büyük çocuğudur. İlk ve Orta öğretimini Alaplı’da bulunan Atalay İlkokulunda tamamladı. Liseyi ise Ereğli’de Endüstri Meslek Lisesinde okudu. Elektronik bölümünü 1992 yılında bitirdi. Bir süre babasının işyerinde yardımcı olarak çalışan Tarkan ADİK 2009 yılında Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları İş Güvenliği bölümünde çalışmaya başladı. Halen Erdemir İtfaiyesinde görev yapmaktadır. Ayrıca Şampiyon olan Kdz.Ereğli Belediyesi Oturarak Voleybol Takımında da voleybol oynamaya devam etmektedir. Tarkan ADİK, 12.Mayıs.2007 tarihinde Gülhan ADİK ile evlendi. Dize ve Duru adında dünya tatlısı iki kızı vardır.

TUNCAY KARAASLAN
Ünvanı : II.Başkan - Yönetim Kurulu Üyesi
5 Aralık 1976 yılında Kdz Ereğlide doğdu. İlkokulu Kepez İlkokulu'nda, orta ögretimi Atatürk Ortaokulunda ve liseyi de Ereğli Lisesi'nde tamamladım. Evli, biri erkek diğeri kız olmak üzere iki çocuk babas. 2003 yılından beri özel bir bankada güvenlik görevlisi olarak calışmaktadır

AYKUT DEMİROĞLU
Ünvanı : Asbaşkan - Yönetim Kurulu Üyesi
1983 Yılında Kdz. Ereğli’de doğdu. Denizcilik yüksek okul mezunu.
Evli ve 2 çocuk babası. Akay Lojistik ve Deniz taşımacılığında şirket ortağıdır.

Bahadır YAVÇIN
Ünvanı : Sekreter - Yönetim Kurulu Üyesi
17.Eylül.1978 tarihinde Kdz.Ereğli de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimi Kdz.Ereğli de tamamladı. AÖF Maliye Bölümü mezunu. Muhasebecilik mesleğine 1994 yılında başladı ve 2005 yılında Muhasebecilik ruhsatı aldı. 2012 yılından bu yana kendi bürosunda çalıştırmakta. Derneğin kurucularının arasında ve 2009 dan bu yana sekreter. Evli ve bir kızı var.

NECATİ MEMİŞ
Ünvanı : Sayman - Yönetim Kurulu Üyesi

-


KORHAN GÜNAYDIN
Ünvanı : Yönetim Kurulu Üyesi
20.03.1980 Tarihinde Kdz. Ereğlî'de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ereğli' de tamamladı. 15 Yıl Erdemirspor Yüzme Takımında profesyonel olarak yüzücülük yaptı. Bunun 7 senesini aynı zamanda yüzme öğretmenliği yaparak yüzme hayatına son verdi. Halen Erdemir Çelik Servis Merkezi' nde Formen olarak görev yapmakta. Evli ve 2 çocuk sahibi.

SAMET YÜCEL
Ünvanı : Yönetim Kurulu Üyesi
05.05.1979 Zonguldak doğumluyum. Afyon Kocatepe Üniversitesi biyoloji bölümü mezunuyum. 2003 kasımıdan beri Ereğli'de çalışıp yaşamaktayım. Evli , bir yavru kartal babası ve beşiktaşlıyım 

MUHAMMET ÇAKAN
Ünvanı : Yönetim Kurulu Üyesi

-


DEREN YAZICIOĞLU
Ünvanı : Yönetim Kurulu Üyesi

-


ZAFER ULUDAĞ
Ünvanı : Yönetim Kurulu Üyesi
27.08.1977 Alaplı doğumlu .siyah ve beyaz 2 CocukbabasiErdemirde vardiya formeni Kdzereğli EML elektronik mezunu

SEZGİN ÇOŞAR
Ünvanı : Yönetim Kurulu Üyesi

1956 Yılında Akçakoca’da doğdum. İlk, Orta ve Lise öğrenimimi Akçakoca’da yaptıktan sonra Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde okudum. Askerliğimi Edirne Uzunköprü’de Yedek Subay olarak yaptıktan sonra kendi işime döndüm. 1985 Yılından beri Akçakoca’da bağımsız olarak kendime ait Mali Müşavirlik ve Muhasebe Ofisimde çalışıyorum. Evliyim 2 kızım var.


AHMET FINDIK
Ünvanı : Yönetim Kurulu Üyesi

1967 Zonguldak doğumludur. İlköğretimini Yayla Özel İlkokulunda, orta ve lise öğrenimini Ted Zonguldak Koleji Vakfı Lisesinde tamamlamıştır. 1994 yılında Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Bölümünden mezun olmuştur. 15 yıl turizm işletmeciliği yaptıktan sonra 2000 yılında Ereğli Demir Çelik Fabrikaları Bilgi İşlem bölümünde göreve başlamış ve halen aynı müdürlük bünyesinde Sistem Sorumlusu olarak görev yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.


ERCAN DEMİRTAŞ
Ünvanı : Yönetim Kurulu Üyesi
-

OSMAN SOYDEMİR
Ünvanı : Yönetim Kurulu Üyesi
-

İSMAİL AKSAN
Ünvanı : Yönetim Kurulu Üyesi

26 Haziran 1970 yılında Kdz. Ereğli' de doğdum. İlk orta ve lise öğrenimimi burada tamamladım. Halen Erdemir A.Ş Çelikhane müdürlüğünde çalışmaktayım. Evliyim İlge adında bir kız çocuğu babasıyım.


© 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Design: Engincan Erdurucan