Okunma Sayısı:   402
Başkanımız Fikret Orman, Derneğimiz tarafından düzenlenen Şampiyonluk Gecesi ve İftar Programına katıldı.
 

Başkanımız Fikret Orman, Derneğimiz tarafından düzenlenen Şampiyonluk Gecesi ve İftar Programına katıldı.

Başkanımız Fikret Orman, Hakan Özköse (Pazarlama ve Sponsorluklar, Dernekler ve Taraftar ile Pendik Tesisi'nden Sorumlu.) ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu (Hukuk, Bakırköy Tesisi'nden Sorumlu, İcra Kurulu Üyesi.), Belediye Başkanımız Hüseyin Uysal, İlçe Emniyet Müdürümüz Fahri Küçük, Dernek üyelerimiz, taraftarlar ve davetliler derneğimizin ev sahipliğini yaptığı 8. geleneksel i...ftar yemeğinde üyelerimizle bir araya geldi.

İftarda Vodafone Park' taki bombalı terör saldırısında şehit olan İstanbul Emniyet Müdürlüğü Vodofone Park' tan sorumlu Özel Güvenlik Şube Müdürü 43 yaşındaki Vefa Karakurdu'nun ailesi de yer aldı.

Okunan ezanın ardından orucunu açan Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman, daha sonra konulması için kürsüye davet edildi. Sözlerine Vefa Karakurdu ile başlayan Orman, Vefa Karakurdu'nun anne ve babasının artık kendi anne ve babaları olduğunu, Beşiktaş camiasından onları sık sık ziyaret etmelerini istedi. Orman konuşmasında "Bugün Vefa kardeşimizin ailesini ziyaret etme imkanımız oldu. Onlarla beraber olduk. vefa kardeşimizin annesi babasına ve değerli eşine Allah sabırlar versin. Allah gani gani rahmet eylesin. Çok müstesna bir arkadaşımızdı. Çok iyi bir Beşiktaşlıydı. Takdiri ilahi. Diyecek bir şey yok. Allah bütün ailesine sabır versin. Sizlerden ricam, anneyi babayı burada yalnız bırakmayın. devamlı ziyaret edin. Onların evlatları artık biziz. Biz Beşiktaşlılar olarak anne ve babamızı ne kadar çok önemsiyorsak, onları da önemseyerek belki acılarını azaltabiliriz" dedi.

Konuşmasının son bölümünde alına şampiyonluğa değinen Orman, göreve geldikleri ilk günden bu yana verdikleri sözleri yerine getirdiklerini ve görevlerinin Beşiktaşlıları murtlu etmek olduğunu kaydetti. Orman "Beşiktaşlılar gülüyor. Beşiktaşlılar mutlu. Her zaman söylüyorum. Bizim işimiz de Beşiktaşlıları mutlu etmek. Hamd olsun. Allah bugünleri bizlere görmeyi nasip etti. İlk geldiğimiz günden itibaren söylediklerimizin hepsini teker teker yapmanın gururu içerisindeyiz. İnşallah, Allah yardım etsin ve önümüzdeki senelerde de hep beraber mutlu günler yaşayalım. Bu mutluluğumuzu Beşiktaş asaleti ile Beşiktaş duruşuyla Beşiktaş'ın zarafeti ile yaşayalım" dedi.

Başkanımız Fikret Orman, konuşmasının ardından taraftarlarımızla hatıra fotoğrafı çektirdi.

2016-2017 Sezonu Şampiyonluk kupasının ilk defa İstanbul dışına çıktığı iftar yemeğinde, davetliler ve üyeler şampiyonluk kupası ile hatıra fotoğrafı çektirme fırsatını da yakalarken gece şampiyonluk pastasının kesilmesinin ardından son buldu.

 
© 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Design: Engincan Erdurucan