Okunma Sayısı:   367
BİR VEFA BORCUMUZ VARDI, ONU DA YERİNE GETİRDİK
 

Kdz. Ereğli Beşiktaş Taraftarları Derneği olarak, Başkanımız Fikret Orman ile birlikte, Şehit Vefa Karakurdu’nun Baba Evini ve Kabrini Ziyaret Ettik.

Başkanımız Fikret Orman, Hakan Özköse (Pazarlama ve Sponsorluklar, Dernekler ve Taraftar ile Pendik Tesisi'nden Sorumlu.) ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu (Hukuk, Bakırköy Tesisi'nden Sorumlu, İcra Kurulu Üyesi.), Dernek Başkanımız Tarkan Adik, Vodafone Park yakınında meydana gelen hain terör saldırısında şehit olan Kongre Üyemiz Vefa ...Karakurdu’nun Ereğli’deki baba evini ziyaret etti.

Şehit Vefa Karakurdu’nun babası Erdal Karakurdu, annesi Sabriye Karakurdu, eşi Emel Karakurdu ile çocukları Kaan ve Duru ile bir araya gelen Başkanımız Fikret Orman, Karakurdu ailesinin acısını paylaştı.

Başkanımız Fikret Orman ile Yönetim Kurulu Üyelerimiz Hakan Özköse ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Dernek Başkanımız Tarkan Adik daha sonra Karakurdu ailesi ile birlikte şehit Vefa Karakurdu’nun kabrini ziyaret ettiler.

Başkanımız Fikret Orman ve Dernek Başkanımız Tarkan Adik, şehit Vefa Karakurdu’nun kabrine çiçek bıraktı ve dua okudular.

Futbol Takımımızın kazandığı şampiyonluk kupası da şehit Vefa Karakurdu’nun kabrine getirildi.

 
© 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Design: Engincan Erdurucan