Okunma Sayısı:   446
HATIRALAR SİYAH-BEYAZ
 

Kdz. Ereğli Beşiktaş Taraftarları Derneği Yönetim Kurulumuz 'Sanatla spor el ele, Haydi kartal sahneye' sloganı ile ''Hatıralar Siyah-Beyaz'' isimli tiyatro oyununu Ereğlili Beşiktaş taraftarları ile buluşturdu.

Kdz. Ereğli Beşiktaş Taraftarları Derneği yönetimi olarak, Beşiktaş'ı sahneye taşıyan 'Sanatla spor el ele, Haydi kartal sahneye' sloganı ile ''Hatıralar Siyah Beyaz'' adlı tiyatro oyununu Ereğlili Beşiktaşlılara izletme fırsatı verdi. Beşiktaş'ın geçmişten bugüne kadar olan oyuncularından başarılarına kadar bir çok konuyu içinde barındıran oyun Atatürk Kültür merkezi (AKM) sinema salonunda sahnelendi. Büyük bir ilgi gören tiyatro oyununda oyuncuların sergilediği performans seyircilerden yoğun alkış aldı. Dünyada bir ilk olan ve Türkiyede ilk olarak sporun sanata aktarıldığı tek tiyatro gösterisi olan 'Sanatla spor el ele, Haydi kartal sahneye' isimli tiyatro gösterisinin ilk gösterimi de Ereğli' den başladı.

Tiyatro ile ilgili olarak açıklamada bulunan Ereğli Beşiktaş taraftarları Derneği başkanı Tarkan Adik, Ereğli' de Beşiktaş camiasına bir ilk yaşattıkları için ve böyle bir tiyatroyu seyretmenin sevinci içinde olduklarını kaydetti. Adik açıklamasında "İlk defa Ereğli' de başladılar. 'Siyah Beyaz Hatıralar' diye. Salon ağzına kadar dolu. Bütün Beşiktaş' a gönül verenler burada. İnanılmaz bir atmosfer var. Ereğli' ye böyle bir tiyatro ve Siyah beyaz anıları getirdiğimiz için çok mutluyuz. Şu an içeride insanlar büyük bir keyif alıyor. Bizleri çok duygulandırdı. Bizleri yalnız bırakmadılar. İnanılmaz bir güzellik yaşıyoruz şu anda. Emeği geçen herkese bir kez daha sonsuz teşekkürler ediyorum" dedi.

Kaynak: Sinan Kabatepe
 
© 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Design: Engincan Erdurucan