Okunma Sayısı:   265
DOSTLUK KAZANDI
 

Kdz. Ereğli Beşiktaş Taraftarları Derneği, Ereğli Belediyespor ile karşı karşıya gelen Beşiktaş Kız futbol takımı ve Ereğli belediye spor oyuncularını maç sonrasında dernek binamızda ağırladık. Maç öncesinde İstanbul’dan gelen 3 otobüs taraftarımızı da dernek lokalimizde ağırlayarak kahvaltımızı yaptık.

Türkiye Futbol Federasyonu Kadınlar 1. Liginde mücadele eden Beşiktaş ile Kdz. Ereğli Belediye Spor futbol takımları arasında oynanan maçın ardından, Beşiktaş kız futbol takımı ve Ereğli belediye spor oyuncularını maç sonrasında dernek binamızda ağırladık.

Sabah saatlerinde, maç öncesinde İstanbul’dan gelen 3 otobüs taraftarımızı da dernek lokalimizde ağırlayarak kahvaltımızı yaptık. Maç sonrasında ise takım oyuncuları ve idarecilerle birlikte dernek binasında akşam yemeğinde bir araya geldik.

Yemek sonrasında her iki takım oyuncuları üzerinde 'Evinize hoş geldiniz' yazılı pastayı kesti. Takımı adına konuşan antrenör, Beşiktaş taraftarları derneği ve Ereğli Belediye spor idareci, teknik heyeti ve oyuncularına misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ettiklerini söyledi. Takım antrenörü Mutlucan Zavotçu takımın şampiyon olduğu senenin imzalı formasını derneğe ve dernek avukatı Musa Yurtseven' e hediye etti.

Kdz. Ereğli BeşiktaşTaraftarları Dernek Başkanımız Tarkan Adik ise konuşmasında "Beşiktaş Taraftarları derneği olarak iki takımı derneğimizde misafir ettik. Maç öncesinde İstanbul’dan gelen 3 otobüs taraftarımızı da dernek lokalimizde ağırlayarak kahvaltımızı yaptık. İki takım arasında oynanan maç sonrasında derneğimize gelen Beşiktaş ve Kdz. Ereğli Belediye Spor Bayan futbol takımları dostluk yemeğinde buluştular. Yemeğin ardından, her iki takımın antrenörü ve takım kaptanları üzerinde ‘’evinize hoş geldiniz’’ yazılı pastayı kesti. Beşiktaş Takım antrenörü Mutlucan Zavotçu kadın futbol takımımızın şampiyon olduğu senenin imzalı formasını derneğimize hediye etti. Kendisine teşekkür ediyoruz. Aynı zamanda derneğimizin avukatı Musa Yurtseven' e de imzalı forma hediye edildi. Pazar günü Türkiye Futbol Federasyonu Kadınlar 1. Liginde karşılaşan iki takımı ağırlamanın verdiği onuru bizlere tekrar yaşattıkları için her birine ayrı ayrı  teşekkürlerimizi sunuyoruz" dedi.

Beşiktaş Kız futbol takımı programın sona ermesinin ardından sona erdi.

 
© 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Design: Engincan Erdurucan