Okunma Sayısı:   474
İYİKİ DOĞDUN YİĞİT
 

Kdz. Ereğli Beşiktaş taraftarları Derneği olarak Lösemi hastası Yiğit Erdoğdu’ya sürpriz doğum günü partisi hazırladık. Hasta Fenerbahçe taraftarı olan Yiğit’e isminin yazılı olduğu forma hediye ettik. Yiğit duygularını ‘Çok heyecanlandım” diyerek anlatmaya çalıştı.

Dernek binamızın yeni bölümünde hazırlıların yapılmasının ardından 10 yaşındaki Yiğit Aydoğdu ve ailesine haber verildi. Salona girişi ile birlikte gördüklerine inanamayan küçük Yiğit kendisi için hazırlanan pastada ki mumları üfledi.

İLK HEDİYE DERNEK BAŞKANIMIZ TARKAN ADİK’TEN GELDİ

Yiğit’ e ilk hediyesini Kdz. Ereğli Beşiktaş taraftarları Derneği Başkanı Tarkan Adik verdi. Paketi açmadan önce tahminini soran Adik’e Yiğit ‘Beşiktaşlılar derneğindeyiz. Kesin Beşiktaş formasıdır’ diyerek yanıt verdi. Açılan hediye paketinden ise arkasında ‘YİĞİT 67’ yazılı Fenerbahçe forması çıktı. Sevincini Başkan Adik ve ailesi ile paylaşan Yiğit kendisine bu güzel organizasyonu gerçekleştiren herkese teşekkür ettiğini kaydetti.

Doğum günün de konuşan dernek başkanımız Tarkan Adik, Yiğit’in 14 aydır tedavi gördüğünü ve en kısa zamanda tedavisini tamamlayarak sağlığına kavuşacağına inandıklarını ifade etti. Adik konuşmasında “Bildiğiniz gibi LÖSEV olarak da kocaman bir aileyiz. Süleyman abi bizim derneğimizi açtı. Bize her zaman ‘İyi insan olmadan iyi Beşiktaşlı olunmaz’ derdi. Bugün apayrı bir gün. Yiğit’in doğum günü. Bizde böyle bir jest yapalım dedik. Bunun rengi yok. Fenerbahçeli, Galatasaraylı Trabzonlu olması değil. Yiğit’in 14 aydır süren bir tedavisi var. Bu tedavisini de en kısa zaman da bitirip yeniden eski hayatına geri dönmesi için bizler de ailesi olarak, arkadaşları, ağabeyleri olarak elimizden ne geliyorsa en iyi şekilde yapmak zorundayız. Ona en iyi şekilde moral vermek zorundayız” dedi.

Arkadaşları, ailesi ve sevdikleri tarafından kendisine sürpriz doğum partisi düzenlenen Yiğit ise çok heyecanlı olduğunu bu nedenle de düzgün cümleler kuramadığını kaydetti

 
© 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Design: Engincan Erdurucan